עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
18+
חברים
תלתלאחת שיודעתרֵײזָאשומר האורJustMeטמיר ישראל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
8===>
מהפה שלי לאלוהים

הכדורסלן

14/03/2020 03:00
Barbie Blondush
סקס, מלא סקס

לפני שנתחיל בואו נאמר תודה למקימי אינסטגרם ובכלל על לייקים ושלא נפתח על הודעות בפרטי. 


 יום חמישי, אני עם חברה בבר, שיכורה, מעושנת ועצובה כי בדיוק העפתי את מר בחור רגל שלישית. השעה 22:00 וכל מה שאני מצליחה לחשוב עליו זה את מי לזיין ו-וואלה, לראשונה אחרי ים זמן לא היה לי מישהו קבוע. 

משהו במח המסטול שלי נזכר בשחקן כדורסל תוצרת חוץ שהביאו במיוחד לארץ לקלוע לסל ולכוס שלי. החלפנו לייקים בעבר ואפילו קבענו להפגש אבל לא ממש יצא. עד אותו לילה. 

אז כן, נסעתי אליו הביתה בלי שראיתי אותו, אבל גם החשבון מאומת (וי כחול של הסלבס) וגם הייתי מספיק שיכורה כי להגיד לעצמי שזה בסדר. 

עמד בדלת בחור גבוה, שרירי, מקועקע, עם שרשראות יהלומים וגוינט בפה, או בקיצור תזיין אותי. 

ישבנו לעשן (באותה תקופה רק גיליתי את הוויד) ובאתי מסטולה מבעוד מועד ככה שיצא שלא היה לי כח לדבר ופשוט סובבתי אליו את התחת שלי כדי להתחיל להזיז דברים. 


כמו שאמרתי התחת שלי באמת גדול ואם יש משהו שאני מתרגשת ממנו זה גבר שיודע איך להחזיק לי את התחת. יותר מזה, אם היד החייתית שלו מצליחה להשתלט על לחי כמו שצריך אני אפילו אסכים לטבעת. 


אז הוא ממש יודע איך להחזיק תחת ולהשתלט על העניינים. לבשתי מכנס-טייץ צמוד שדרכו אפשר להרגיש הכל ונתתי לו לעשות מה שהוא רוצה. הוא העביר את הידיים שלו הלוך ושוב על הלחיים של התחת שלי ועל הירכיים. הוא סובב אותי ככה שהתיישבתי על הזין שלו שעוד שנייה עשה חור במכנס והוא התחיל לגעת לי בחזה ובין הרגליים. היד והאחיזה שלו ממש חזקה ופחדתי להרטיב אותו כבר. הקמתי אותו למיטה, פשטתי את המכנס וזין גדול נעמד לי בדיוק מול הפה. החזקתי אותו ביד אחת וביד השנייה תפסתי לחי תחת אחת שלו. נישקתי לו את הכיפה, הזזתי קצת את היד לכיווני, והכנסתי לאט לאט את הזין שלו לפה שלי תוך כדי תנועות לשון והגברתי קצב. 

הוא תפס לי בשיער ומשך אותי קצת אחורה תוך כדי שהוא מחזיק לי את הצוואר. (ווהווו הוא יודע מה לעשותתת)


בגלל שהזין שלו גדול ואני מכווצת תמידית התחלנו במסיונרית שאחרי פתיחה קלה הפכה לדוגי עמוק מלא במשיכות שיער והפלקות. גמרתי עליו מספר לא מבוטל של פעמים, הוא התלהב מזה, והסברתי לו שאני יכולה לגמור עוד והוא התלהב עוד יותר. השכבתי אותו על הגב והתיישבתי על הזין שלו. התחלתי לזוז למעלה ולמטה תוך כדי שהתחת השמן שלי מרביץ לרגליים שלו. הגברתי קצב וביקשתי ממנו שלא יזוז. הכנסתי את הזין שלו כל הדרך לתוכי וצעקתי שזה טוב לי, לקחתי את היד שלו וכרכתי סביב הצוואר שלי וצעקתי עד שהרגשתי שטף שעולה בזרם בכל הגוף שלי ויוצא ממני על הזין הגדול שלו. הוא חייך, תפס את התחת שלי והעיף אותי מעליו. הוא סובב אותי והשכיב אותי על הבטן, פישק לי את הרגליים ושם את הכיפה בפתח הכוס שלי. התחלתי לזוז קצת קדימה ואחורה במעין התחננות שכבר ייכנס לתוכי, והוא הטריף אותי והתחיל להזיז את הכיפה שלו כל פעם קצת. המשכתי להתרטב עוד ועוד והתחננתי אליו שרק יכניס עוד טיפה, ממש קצת, רק לסיפוק רגעי קטנטן. הוא לקח כמה שניות ובבת אחת הכניס את כל הזין שלו לתוכי. יצאה ממני צווחת אושר שלא יצאה ממני תקופה. הרגשתי אותו כל כך עמוק. הוא זיין אותי חזק וגמרתי לא יודעת כמה פעמים, אבל הרבה. באותו ערב חזרתי במונית הביתה עם רגליים רועדות. 

נפגשנו הרבה פעמים אחרי והוא הפך למעין קבוע, עד שדברים לא הסתדרו וניתקנו קשר. 

אם תרצו אני אספר לכם עוד מהמפגשים איתו (:


ברבי


אגב, הבהרה קטנה- הסיבה שיש לי כל כך הרבה סיפורים בשלוף ואני מציפה על ההתחלה בפוסטים היא כי רשמתי מראש את זיוני הטופ של השנים האחרונות. כמו שאני מכירה את עצמי עם הזמן הקצב קצת ידעך אבל חיי המין לא (אמן)


14/03/2020 08:03
תחת גדול זה אושר גדול! שמח שאת מאושרת וגאה בתחת הגדול שלך, ממש כף לקרוא את זה.
ואכן "התחננות" זה אקט מרתק ומוערך פחות מדי, גם כזכר אוהב אותו, את ההחדרה רק של הקצה ולגרום להשותקקות לחדירה מוחלטת תוך החדרה והוצאה רק של הכיפה/קצה האיבר.
Barbie Blondush
14/03/2020 11:19
תודה! התחת שלי לגמרי חלק ממני שאני.
ונכון ממש, זה אחד הדברים היותר מרגשים ומגרים ומשום מה אין להם מספיק הערכה :(
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: