עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
18+
חברים
תלתלאחת שיודעתרֵײזָאשומר האורJustMeטמיר ישראל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
8===>
מהפה שלי לאלוהים

האמריקאי

20/03/2020 15:02
Barbie Blondush

הכל התחיל לפני חמש שנים בטיול בדרום אמריקה, באופן מפתיע- הכרנו באפליקצית הכרויות, אבל הוא היה בארץ ואני בכלל בארגנטינה. החיבור בנינו היה מטורף ומיידי, דיברנו בכל רגע שהיה לי ויי פיי. הסברתי לו שלא יעז לחשוב שאני כבר שלו, כי וואלה יופי אני בדרום אמריקה ואני רוצה להזדיין בלי סוף, אבל כשאחזור לארץ בטוח נפגש.

אחרי חודשיים של זיונים ביבשת (תקבלו פוסטים אחרים) חזרתי לארץ, התמקמתי, חזרתי למודע ונפגשנו. האמת שהוא רצה לצאת לשתות ואני פשוט רציתי לראות סרט בבית, לא היה לי הרבה כח להסתובב. החיבור בנינו היה באמת אחד שיחקק בי לנצח. בחיים לא חשבתי שאפשר להרגיש כלפי מישהו שאני בקושי מכירה כל כך הרבה. אז הזדיינו. הסקס, באופן מפתיע, היה… רק בסדר. לא מדהים, לא מיוחד, לא הכי מעניין. 

הקשר בנינו התחזק עד שהרגשתי שהוא לוקח את זה כמה צעדים קדימה מידי, נפגשנו עוד פעם אחת והוא אמר לי שהוא אוהב אותי. אז ברחתי, כי לא, קשה לי להתמודד עם זה. אני בעצמי עוד לא פתרתי את הבעיות והסלידה שיש לי מקשרים רציניים ורגשות עמוקים אבל כשהוא אמר לי שהוא אוהב אותי ברחתי משם על טיל. 

במשך שנתיים הוא המשיך לשלוח לי הודעות רק כדי שאסביר את עצמי יותר וכל פעם שניסיתי רק העלבתי אותו. 

בסופו של דבר הסכמתי להפגש, בשלה יותר ובוגרת יותר, שקולה במילים ואולי קצת יותר יודעת להסביר. ישבנו לדבר והרגשתי שוב את החיבור הזה, את הקשר המטורף שיש בנינו. הלכנו יחד לבית של חברים שלו, ישבנו לדבר איתם וקצת השתכרנו. אחרי כמה זמן החברים היו צריכים לזוז ונשארנו לבדנו בבית. 

התחלנו קצת להתנשק ומאוד מהר זה הגיע למצב שהייתי מעליו. הייתי עם חצאית וחוטיני קטן ורוד, הוא הזיז ממני את החוטיני הצידה, העלה את החצאית ונכנס אליי בבת אחת עמוק. הוא תפס לי את התחת וזיין אותי כל כך חזק שאני בטוחה שהשכנים קצת שנאו אותנו. הוא כיפכף לי את התחת ודאג להשאיר חותם שלו לתקופה. אני לא יודעת איך להסביר את זה אבל הכיפה שלו קצת יותר גדולה ממה שאני מכירה. החלק שמחבר בינה לבין הזין הוא קצת יותר בולט, והדבר היפה הזה נוגע בדיוק איפה שצריך כשהזין נמצא בפנים. אז גמרתי עליו כל כך הרבה פעמים, כל כך הרבה. הוא השתגע יחד איתי וכל פעם שגמרתי דאג לזיין אותי חזק ומהר יותר ככה שהייתי בשרשרת גמירות שלא נגמרת. אני נשבעת לכם שאני בעצמי קצת רטובה עכשיו רק מהזיכרון המתוק הזה. 

כשהלכתי שמחתי שדברים השתנו לטובה ויותר שמחתי שהסקס והחיבור בנינו מושלם, ויותר טוב בהרבה מהפעם הראשונה שנפגשנו. ואז, חזרתי הביתה, וראיתי את אותה ההודעה- אני אוהב אותך.

אז ברחתי שוב :(

אני לא יודעת אם אני דפוקה או משהו בי לא הרגיש שזה נכון, כי אם הייתי נשארת אני הייתי נשואה עם ילדים היום. הוא העריץ כל צעד שלי ותמיד שיבח אותי. האמת שלפני כמה ימים הוא עשה לי לייק באינסטגרם, ולא הייתי מסוגלת לעבור את זה שוב, אז לא התייחסתי. 


אולי יום אחד אני אתמסד, אבל עד אז אני רוצה להיות חופשיה ולבחור את הבחירות שלי בשבילי.


ברבי

JustMe
20/03/2020 17:16
כבר שמעת את התגובה שלי, אבל ללא ספק כותבת מדהים :)
Barbie Blondush
21/03/2020 02:20
3>
20/03/2020 23:48
אוהב את התאורים שלך על האיבר הזכרי, הוא מחדש לי, כמי שיש לו אחד שכזה ההתבוננות שלך על האיבר הזכרי מהפוסטטים השונים מחכימה, הפוסט הזה הגדלת לעשות. לא חשבתי על כיפה גדולה והמתאם שלה כעל משמעותיים, ואת זה אני אומר כמי שאיברו נחשב רחב.
תודה לך.
Barbie Blondush
21/03/2020 02:21
אני שמחה שאהבת ואקח לתשומת ליבי להסביר קצת יותר על הבולבולים שאני פוגשת. :)
21/03/2020 19:17
קודם כל, אחלה כתיבה.
דבר שני, בואי אני אספר לך משהו שלא יחדש לך דבר. אמריקאים הם אנשים מוגזמים ונאיבים. עשית בחוכמה!

ואם משעמם לך בימים אלו של קורונה, ממליצה לך לצפות בנטפליקס בריאליטי "love is blind" , אולי את כבר ראית, בכל מקרה כל מילה נוספת מיותרת.
Barbie Blondush
21/03/2020 19:33
האמת שאני חייבת לא להסכים, אני מכירה לא מעט אמריקאים ויצאתי עם עוד כמה ממי שרשום פה וזה אולי נכון לחלקם, אבל כמו כל בני האדם- יש כאלה ויש כאלה, בלי קשר למקום שהם נולדו או גרים בו.
אני קצת התאכזבתי מהריאליטי של נטפליקס! אני חורשת את יוטיוב אבל.
22/03/2020 11:01
כמובן שזו הכללה גסה ולא הוגנת, אבל יש משהו במנטליות הזאת שחייבים להודות...
ובגלל זה ציינתי את הסדרה הנ"ל כדי להמחיש זאת
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: