עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
18+
חברים
תלתלאחת שיודעתרֵײזָאשומר האורJustMeטמיר ישראל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
8===>
מהפה שלי לאלוהים

הברזילאי

23/03/2020 02:32
Barbie Blondush
הפוסט הבא מכיל המון המון המון דברים ממש מטומטמים שעשיתי ובחיים לא הייתי חוזרת עליהם שוב. אל תשפטו אותי! הייתי בברזיל שיכורה 24/7

השנה 2016 ואני נמצאת בעיירת כיף בברזיל בקרנבל. משהו על ברזיל וברזילאים בכללי, זאת האהבה וההערכה הבלתי נגמרת שלהם לתחת גדול, וכמה שיותר גדול, ועל עור לבן מה טוב. 
האויר צלול יותר, אני מקבלת דברים חינם בגלל שיש לי תחת גדול ואני שותה קאפיריניה כאילו אין לי כבד. הדירה שישנו בה נמצאת בצד אחד של אי- וכדי לעבור לצד השני (לעיר) יש גשר. ממש מתחת לגשר עומד בחור עצום, שחור, עם יד בגודל של רגל שלי. הוא מוכר תכשיטים ומשקפיים וכל מיני שטויות של דוכנים ברזילאיים. עברתי לידו ביום הראשון ושמעתי "וואו" כשהמשכתי ללכת.
האמת, בימים הראשונים, הייתי קצת יותר במוד סחי, עד שקלטתי איפה אני ושהפה שלי ריק מבולבולים.
ביום השני עברתי לידו והוא חייך אליי ואמר לי שלום, חייכתי ועניתי לו שלום כבר ממרחק.
ואז, היום השלישי והמשוגע הגיע- הלג'יט קרנבל התחיל, מכוניות עם רמקולים עצומים וואנים שמוכרים קאפיריניות ליד החוף. פתאום, בכוס השנייה שלי קלטתי אותו ממרחק עומד בדוכן הזה והמבטים שלנו נפגשו. הוא ביקש ממני להתקרב והקאפיריניה ענתה "אני באהההה!!!"
הוא אמר לי שהוא צריך לסגור את הדוכן ולפגוש אותו בחוף יותר מאוחר. כמובן שהמשכתי לשתות ולשתות ולרקוד ולשתות עד שהוא קרא לי לחוף. טיילנו והסתובבנו, התנשקנו, רקדנו, הכל היה מושלם. נטשתי את חברות שלי לשלום וברכת הצלחה לזיון טוב ויצאנו לדרך. בגלל מגבלות השפה ליווה אותנו חבר שלו שדובר אנגלית צולעת והוא הסביר שהם מחפשים מקום לשים את הראש ללילה כי המלון שהם בו קצת רחוק, אבל לא ממש, אז אין לי מה לדאוג. בגלל שזה הקרנבל אין שום מיטה פנויה והלכנו בסביבות השעה עד שהם אמרו שניסע כבר למלון שלהם. עלינו על אוטובוס שלקח בערך חצי שעה וירדנו בשדה תעופה. בשלב הזה התחלתי קצת להתעורר ולהבין שיש מצב ששני בחורים ממש חתיכים חוטפים אותי ואני הולכת להיות דוגמה לכל שאר המטיילות לא להיות סתומות.
השעה 2:00 ואני נמצאת בחור של החורים, בארץ זרה בלי ויי פיי. אז התחלתי להלחץ. ממש.
הבנתי שאני כרגע צריכה לבטוח בחתיכי כי הוא הדרך היחידה שלי לא להרצח ועלינו מהשדה תעופה על מונית שלקחה 30 דקות שלקחה אותנו לעוד תחנת אוטובוס שלקח בערך 40 דקות. אז התחרפנתי עוד יותר עד שהגענו למלון.
כשהגענו למלון היה לובי (חתכת פלקט בצורה של שולחן) ואיזה 15 בחורים שאני נשבעת שממש דומים אחד לשני יושבים צפופים על 3 ספות שפונות לדלת הכניסה, כלומר, ישר אליי. בחורה יחידה מבין 17 בחורים גדולים ושחורים. תחילה של פורנו? הוא דיבר עם הפקיד כמה דקות בזמן שהחבורה הזאת בוחנת אותי מלמעלה למטה ומרכלת לי בפרצוף בפורטוגזית. מזל שלמדתי להגיד לזיין, תחת גדול, ציצים, או בעצם כל מה ששמעתי מהחבורת טמבלים הזאת. אז חתיכי צעק עליהם, ועלינו לחדר שלו. יחסית לחור הזה המלון היה דיי בסדר, מקום טוב להרצח בו.
הלכנו להתקלח יחד ופתאום נגלה אליי כלי הרצח הכי גדול שראיתי. הוא הגיע קצת מעבר לפופיק שלי והתגובה הראשונה שהייתה לי היא פשוט להכניס אותו לפה שלי. הוא לא נכנס ממש כי הוא היה פאקינג ענק. שטפתי את כל הסבון ממנו, מצצתי לו ומשכתי אותו למיטה. הפלתי אותו אחורה ועליתי מעליו בזמן שהזין שלו קצת מתחכך בי. נישקתי אותו והתחלתי להכניס את הזין הענק שלו לתוכי באיטיות. לקח לי כמה דקות להפתח וכשהגענו למצב שהרוב היה בפנים, הוא תפס אותי עם הידיים העצומות שלו מהמותן והוא פשוט זיין לי את הצורה. פירק אותי, קרע אותי, פרע אותי, פתח אותי, איך שלא תגידו את זה, הוא נכנס אליי כל כך עמוק וכל כך חזק שאני אפילו קצת זוכרת את המגע שלו בפנים. בלילה הזה הזדיינו אם אני זוכרת נכון 8 פעמים ארוכות ומושלמות. 
הלכנו לישון וכשקמתי הוא לא היה בחדר. זהו, הנה, הסוף שלי, היה ערב טוב, מה אני רוצה שיקרה? שאני גם אחיה אחרי כל זה? אני שומעת דלת נפתחת, אני מתחת לשמיכה מנסה להעלם ולחשוב איך לכתוב מהר את הצוואה שלי ואז אני רואה את הנסיך הזה מחזיק קפה ביד אחד ושקית עם מברשת שיניים וסבון ביד השנייה. ממש שמחתי אז זיינתי אותו שוב.
חשבתם שכאן נגמר ההזדמנויות לרצח? זה לא הסוף!
אחרי כמה זמן התחלנו להתקפל חזרה לעיר. התחלתי לחשוב איך אומרים בפורטוגזית זין שלי אתה לוקח אותי באוטובוס ואז ראיתי שמחכה לנו מונית מחוץ למלון. אחרי 20 דקות של נסיעה קרה משהו לאוטו שקשור במיכלים גדולים שהיו לו בבגאז' ושיטות מוזרות שתמצאו רק בברזיל. הוא אמר שנעצור לכמה רגעים כדי להחליף אוטו. מי שהיה בברזיל יודע מה אני הולכת להגיד. מי שלא שיכין את גוגל בצד- כי אני, ברבי, נכנסתי לפבלה. המקום היחיד שמזהירים את כל המטיילים לא להכנס אליו לבד, המקום הזה שהם מסתובבים עם אקדחים וסמים והם ממש מלחיצים, שאגב בדיוק לפני כן הייתי בסיור וכמעט התעלפתי שם. 
מאותו רגע היה לי קיא בפה והזעתי בתחת. אני לא צוחקת. השתתקתי לגמרי.
ואז, שני החמודים האלה שלא יודעים מילה אחת באנגלית חוץ מאוקיי, החליטו לשבת במסעדה שמהותה ריח של עוף ושמן, משקה בוייב של קריסטל מנטה אבל מקומי וכמה גוקים. אני, ברבי, שונאת עוף, שונאת צבעי מאכל ויכולה למות מגוקים. וכל התענוג הזה במסעדה מטרידה בתוך פבלה עם בעלת המקום שממש נעלבה ממני שלא אכלתי כלום והייתי חיוורת מהרגע שנכנסתי למקום. חפרתי לאדון שיאכל כבר את העוף המסריח הזה ופליז שנעוף מפה כבר ואני אחזור למבטחים.
בדרך חזרה לעיר שמענו שירים בפורטוגזית על תחת גדול ועל זיונים עם נשים עם תחת גדול (שוב, ידע עשיר רק במילים כאלה) וכשהגעתי רצתי לספר לחברות כל מה שקרה ופתאום קלטתי איזה מהר יכלתי להרצח בחור תחת הזה. 

מסקנות: צריך ללמוד עוד מילים חוץ מזין זיון כוס ותחת כשמגיעים למקום חדש. ושווה ללמוד את השם של מי שמצצת לו שעה למרות מגבלות השפה כי וואלה אולי יש לו אינסטגרם לרייר עליו

ברבי
23/03/2020 11:10
וואו. מטורף.
את משום מה מזכירה לי את עצמי בתאילנד ואת החוסר אחריות שלי חחח סוג של נאיביות. אני מעריכה את האומץ שלך לחשוף את מה שנחשב בארץ "טאבו"- להיות אישה שאוהבת סקס וגאה בזה.

זה באמת קשה למצוא זוגיות ככה בארץ כשיש פה לגברים דעות קדומות על נשים שאוהבות יותר מידי סקס או לא רוצים את זה באותה מידה כמוך. על זה מתבססת מרבית ההתאמה ואנשים ממעיטים מהערך של המיניות, למרות שזה מרכיב אישיות בלתי נפרד מאיתנו.
Barbie Blondush
23/03/2020 12:17
האמת שזה לא קשה ולא ממש נכון. לא חסרים גברים ממש סבבה שגם אוהבים סקס או פשוט מבינים שכל אחד חי את החיים שלו. אם מישהו לא מביו את זה אני פשוט לא אצא איתו. היו לי לא מעט קשרים שהתחילו רק מסקס והפכו לקשר מתוק והיו כאלה שמקשר מתוק הפכו לרק סקס. צריך לדעת לקחת את המושכות אלייך ואולי כדאי גם להפסיק להכליל מיליוני אנשים. אני לא אומרת את זה בקטע רע או בכעס, אבל ברגע שאנחנו באות עם דעה קדומה למישהו או לאנשהו אני מבטיחה שהוא לא יסתדר, פשוט כי אין סיכוי שנסמוך על מי שמולנו רק כי הוא משהו.
23/03/2020 14:58
עם כל הכבוד אני לא מסכימה. אנחנו מדינה מאוד שמרנית במובנים מסוימים והשמרנות הזאת משפיעה על הדרך שבה אנו נוהגים בחיי היומיום שלנו. להגיד שמה שאני אומרת מנותק מהמציאות זו ההכללה.
Barbie Blondush
23/03/2020 15:49
אז את אומרת שכל מי שיצאתי איתו עד היום שיקר לי והוא בעצם ממש לא סבבה עם העובדה שאני מזדיינת מלא ואוהבת סקס?
אני לא אומרת שמה שאת אומרת הוא לא נכון, לא חסרים אנשים כאלה, אני אומרת שלהגיד על כל הגברים בארץ שהם שמרנים זה לא קול
23/03/2020 17:42
זהשיש במדינה הזו רוב שמרני , לא צריך להשפיע על ההחלטות שלי,שלך, שלכן עם מי אתן בוחרות להזדיין, זו רק בחירה שלנו.
ושהשמרנים/שמרנות תתאפק במקרה הרע במקרה היותר טוב יאוננו בסתר.
24/03/2020 19:16
בואי נגיד שצריך להיות בחור מאוד מיוחד בשביל לא להתרגש מזה שבחורה אוהבת להזדיין, והרבה, והיו לה הרבה פרטנרים בעבר. חסרים כאלה לצערי, במידה ואת מחפשת קשר רציני וארוך טווח...
23/03/2020 12:45
אכן מטורף , תהי מאושרת שאת פה ועדיין קיים בך הזכרון החזק הזה של הזיון המושלם הזה.
ולדיון ששילה העלתה, ברור שזכרים (ביחוד הפחות מפותחים שבהם) חייבים להבין שנשים אוהבות מין כמוהם בדיוק, רק שלנשים זכות הבחירה עם מי הן רוצות להזדיין ומתי כפי שזו הבחירה של גבר.
והפחד שלך הזכיר לי חוויה שהייתה לי במסיבה מטורפת בתיאלנד שחבורה של ליידיבוי חשקו בטוסיק שלי, איךשהו יצאתי מזה בשלום למרות שהייתי מעושן לגמרי (בעידודם), אולי זה שווה פוסט בפני עצמו.
הזין שלו היה ענק גם במצב נינוח?
Barbie Blondush
23/03/2020 13:01
מסכימה לגמרי. סקס זה דבר טבעי וכיפי, הוא חינם, קליל, זמין, למה שלא נאהב אותו
אוי! אבל תכלס תקבל את זה כמחמאה. אלא אם זה היה טו מאץ'
והאמת שלא נעים לי אבל אני לא זוכרת רגע אחד שהזין שלו לא עמד :|
רֵײזָא
24/03/2020 00:28
איפה את מוצאת אותםXD
השתמשת בקונדום?
Barbie Blondush
24/03/2020 00:44
תמיד קונדום :)
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: