עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
18+
חברים
תלתלאחת שיודעתרֵײזָאשומר האורJustMeטמיר ישראל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
8===>
מהפה שלי לאלוהים

סגר והטרדות

26/03/2020 02:20
Barbie Blondush
הסגר הגיע ואיתו עשרות גברים הפוקדים את מטלותיהם, בניהם להרוס לי את היום עם שליחת דיק פיקס עלובים, לשלוח הודעות מלאות ברפש טרי מהפה העלוב שלהם ומשפטי פתיחה שלא יעבדו על בידוד של שלוש שנים.
היי, גברים,
זה אף פעם לא קול לשלוח תמונה של זין בלי שביקשו מכם
במיוחד, ממישהי שפעם ראשונה יצא לכם לדבר איתה

חשוב לי לציין שאני בדרך כלל דיי יודעת להתמודד עם הטרדות בכל גווניהם, בכל זאת, הטרידו ואו תקפו אותי יותר מידי פעמים ברחוב כדי לשתוק. האמת שאני מפתיעה את עצמי שאני משתפת, כי אני סופר חזקה או משהו שקל לי להגיד לעצמי ומנסה לבלוע את כל התחושות שלי, ניסיתי לעשות רשימה של כל ההטרדות ואו תקיפות שעברתי, הגעתי כמעט ל40 בלי לאמץ רגע של מחשבה, רק מה שהכי זכור לי, נבהלתי, מחקתי מהר את המסמך והבטחתי לעצמי שלעולם לא אספור שוב. אני יודעת שיש הרבה יותר ולפי מה שאני רואה כנראה שזה גם ימשיך, אבל לא בא לי להתעסק בלספור חרא.

ועכשיו, משהו ברוח התקופה ובכבדות שלה לא נותן לי להגיב כמו שהייתי רוצה. אני משום מה מתעסקת ברע במקום בטוב, מתחילה להסגר במעין עצבות כזו של גועל שעולה לי מכל המחשבות האלה. הייתי לפעמים רוצה שההטרדות האלה יהיו משהו קטן יותר ובמימד קליל יותר. חברים שלי עברו הטרדה אחת או שתיים שיחקקו בהן לנצח, ואני לא זוכרת את כולם. אני לא יכולה לספור כמה פעמים חפנו לי את התחת וכמה פעמים נצמדו אליי באוטובוס. אני זוכרת את הקשוחים יותר, את הפחד, השיתוק. מה זה עוד חפינה בתחת ממישהו זר לעומת מישהו שתופס אותי במסיבה עם כמה חברים שלו ואני לא יכולה להשתחרר? 
התזכורת הזאת, ההודעות שמתמלאות בבקשות באינסטגרם ובפייסבוק, כל אחת ואחת מהן מעלה לי קיא בפה. ואז כשאני לא עונה, אז אני בת של זונה למה את לא עונה כולה בא לדבר בטוב שמנה מפגרת. 

שלא תבינו, אני פיזית יכולה לפרק מכות, אני מוצפת בביטחון ואני נשבעת שכשאני מתאפרת נדיר יש סביבי הילה. סתם בסדר, תנו לי לעוף על עצמי. 

אבל מילה אחת, נגיעה אחת, רגע קטנטן בערב ממש טוב יכול לרסק אותי לרצפה. כי זה אף פעם לא יהיה רק הרגע הזה שהוא נצמד אליי. זה הוא, ועוד כל כך הרבה גברים שגרמו לי להרגיש שאני בסך הכל עוד אישה, אני כלום, הדעה שלי לא חשובה, אני מכשיר, אני כוסית רצח, אני אחת שתתאים לה גמירה בפרצוף, אני כמו כולן, אני חיה בסרט, אני רחם, אני מקבלת פחות כסף כי אני צריכה לגדל ילדים, אני מאריכה שיער בשביל שימשכו אותו כשאני על ארבע, אני שמה מסקרה כדי שתמרח כשאני אחנק מזין בפה, אני עדינה, אני אף פעם לא מסריחה, אני לא מחרבנת, אני חמודה, אני הבחורה שתחייך כשתשאל למה את לא מחייכת, אני אעשה מה שתגיד לי, אני אוהבת להזדיין בתחת, אני בתולה, אני לובשת בגדים חשופים כדי שתדמיין אותי ערומה, אני מתלבשת כדי שיסתכלו עליי, אני שמה אודם כי אני רוצה את זה, אני תמימה, אני מתוקה בחוץ אבל משוגעת במיטה, אני מתאהבת מהר, אני חייבת גבר כדי להסתדר בחיים, אני מטומטמת, אני לא מבינה כלום, אני מסכנה, אני שבורת לב, אני חלשה, אני צריכה מישהו שיחזיק אותי, אני בחיים לא אקנה בית לבד, אני לא יכולה לגור לבד, אני לא יודעת לנהוג, אני לא טובה בחשבון, אני לא יכולה ללכת לבד, אני תמיד כועסת, אני לא ברורה, אני חושבת כמו כולם, אני כמו אמא שלי, אני כמו כל הנשים, אני קונה בלי סוף, אני אף פעם לא מוכנה בזמן, אני לא יכולה לאכול הרבה, אני לא יכולה לשתות בירה, אני לא יכולה לסמוך על אף אחד, אני לא יכולה שיהיו לי רק ידידים, אני לא יכולה לקצר את השיער, אני לא יכולה לצאת בלי איפור, אני חייבת לשים חזייה, אני תמיד על עקבים, אני חייבת שיער מושלם, אני חייבת שיער, אני לא יכולה לאהוב ספורט, אני לא יכולה לרקוד בפומבי, אני לא יכולה לנסוע לבד במונית, אני לא יכולה להסתובב במרכזית, אני לא יכולה ללכת עם אוזניות בשתי האוזניים, אני חייבת לאהוב חוטיני, אני משוגעת במחזור, אני אוהבת צומי, אני תמיד עם כאב ראש לפני סקס, אני רוצה שתשלוט עליי, אני אוהבת יהלומים, אני לא יכולה לשחק בסוני, אני אוהבת פרחים, אני נמשכת לכל הגברים, אני נואשת,  אני יכולה להמשיך עוד הרבה


רֵײזָא
26/03/2020 08:41
ואו תמשיכי...
Barbie Blondush
26/03/2020 11:26
מוזמנת להמשיך, זה אינסופי
26/03/2020 09:33
זה מטריף!
למה זיינים שמאחוריהם אולי יש מח לא מבינים שנשים וגברים שווים!
שנשים רוצות מין כמו שבנים , אבל זו הבחירה ש ל ה ן ב ל ב ד !
עם מי מתי ואיך!
ואין להם שום זכות לפגוע באף אישה בין אם פיזית ובין אם במילים.
Barbie Blondush
26/03/2020 11:27
הלוואי והייתי מבינה בעצמי למה מתנהגים ככה, אולי הייתי מצליחה למנוע מעצמי פגיעות
26/03/2020 13:14
למה הרקע של הבלוג מלא במיליון זרגים?
26/03/2020 15:09
כי הזרגים הללו ממש יפים!
Barbie Blondush
26/03/2020 16:37
נחחוווןןןן
ובכללי בולבולים זה כיף
רֵײזָא
26/03/2020 21:30
חחחחחח
27/03/2020 19:24
הביקורת של כל מיני גברים קטנים יצאה לך מכל החורים ונראה שפתאום בתקופה הזאת הכל צף ועולה, כל החרא הזה. אני מזדהה עם הפוסט הזה מאוד.
Barbie Blondush
28/03/2020 00:29
מצטערת לשמוע שגם את חווה הטרדות כאלה.
28/03/2020 14:52
האמת שלא חוויתי הטרדות כי הפרופיל אינסטגרם שלי סגור רק לאנשים שאני מכירה ואני לא פעילה ברשת. מה גם שאני לא אדם של סטוצים באופי שלי, אני זקוקה מאוד לחיבור רגשי. מה שכן, חוויתי את האמירות שאת מתארת בתוך מערכת יחסים וגם מכל מיני הערות שנזרקו במהלך חיי....כמעט כל אחת תוכל להזדהות עם זה
Barbie Blondush
28/03/2020 19:15
הלוואי וזה היה נגמר רק ברשת. לא הייתי לוקחת את זה קשה, זה בטוח. לא הבנתי את עניין הסטוצים?
בכל מקרה מעצבן שכל אחת מזדהה.
28/03/2020 01:11
אף פעם לא הבנתי גברים כאלה.
האקסית שלי שיצאתי איתה שלוש שנים מתאגרפת מגיל 4. היא כנראה יכולה להוריד לרצפה כל גבר עם תנועת יד אחת נכונה. היא גם קצינה במג"ב ובכללי לא מישהי שהייתי רוצה ליפול על הצד הרע שלה.
ומצד שני היא יכולה להיות הילדה הכי עדינה ו"נשית" בעולם.
אתן הנשים מיוחדות ומדהימות ולא פעם אמרתי שהלוואי ונשים היו שולטות בעולם ולא גברים. אולי ככה העולם היה חווה פחות שפיכת דמים בלתי נחוצה ורצויה.
אני סוגד לכן.
Barbie Blondush
28/03/2020 01:36
מה הכוונה בעדינה ונשית?
הלוואי וכן, אני בטוחה שדברים יראו אחרת לגמרי.
אין צורך בלסגוד לאף אחד, רק להעריך ולהתייחס בשיווין :)
28/03/2020 01:44
הכוונה במה שהחברה יצרה כסטיגמה, או סטראוטיפ, תקראי חזה איך שאת רוצה ורואה לנכון, לגבי איך אישה אמורה להיות.
זה גם למה שמתי את המרכאות מעל המילה "נשית".
הדוגמא הכי פשוטה ומצחיקה?
העניין שכביכול רק נשים מורידות שיער גוף. אני בעצמי מוריד כי זה יותר אסטתי ונקי לדעתי, זה גם למה זו דרישה תהיה לי מאישה שאני ארצה להיות איתה וזה יהיה הדדי. אני לא אדרוש כי היא אישה וכי היא חייבת כביכול בגלל שהיא אישה.
אני אדרוש כי זה גם משהו שאני דורש מעצמי.
Barbie Blondush
28/03/2020 02:44
לג'יט לגמרי, הלוואי והיו מבינים את זה יותר
אחת שיודעת
28/03/2020 18:00
אני לא יכולה אפילו לתאר לך מה עלה לי בגוף כשכתבת את זה..
במיוחד מספ דברים שמעוררים בי חלחלה כול פעם מחדש..
כשלא עונים להם אנחנו פתאום סתומות שרמוטות אבל אם היינו עונות הינו יפה מאוד מקבלות תמונה של הזיןן הקטן שלהם ..
"ואוו ואו ממש מגרה" ..
כניראה שזה החרא שיש באינטרנט,במסיבות,ברחוב וכ'ו
Barbie Blondush
28/03/2020 19:16
כן, זה אחוז לא כל כך גדול שמעורר הרבה בלאגן וגומר עלינו. ממש מבאס
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: