עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
18+
חברים
תלתלאחת שיודעתרֵײזָאשומר האורJustMeטמיר ישראל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
8===>
מהפה שלי לאלוהים

בואו נעשה קצת סדר. *טריגר תקיפות מיניות*

06/04/2020 03:06
Barbie Blondush


אמנם לא מחויבת לשתף, אבל באופן מפתיע הבלוג עבר מצ'ק ליסט של זיונים למחשבות זיונים ורגשות, שאם להיות כנה לא עולה אצלי כל כך בקלות. אני מהאלה, שלא משתפות במחשבות, שאוהבות לשמור בבטן ולא מוכנות שישפטו אותן לפי סיפור עליי, אלא מי שאני, כאן ועכשיו.

אז שתדעו שזה מגיע באמת ממקום של שאלות שלכם וכי אני מקבלת מכם הרבה הרבה חום.


מגיל צעיר אכלתי חרא על זה שהירכיים שלי "עמוסות" בטוב. אם זה לטובה או לרעה. משאלות של ילדים "למה" עד למבטים מפשיטים ברחוב. מאז גיל 11 התחלתי לעבור מסע של הבנה עצמית. ניסיתי להבין האם אני שווה או "סתם שמנה". המבטים עד גיל מסוים לא היו לי ברורים, האם הם מגועל או ממשיכה. 

מגיל 11 עד היום גברים זרים מעירים ונוגעים בי בלי רשות. 


המזל שלי, שיש לי פה ג'ורה. אמנם ברוב הפעמים שהמקרים היו חמורים קפאתי לחלוטין, אבל רגע לפני שידעתי שזה יגיע לחדירה- עצרתי. איכשהו, בכח, הצלחתי לעצור בזמן את הגבר שמולי.


היה מקרה אחד בגיל 17 ששיבש אותי על אמת. אני לא רוצה להרחיב, פשוט כי זה מאחוריי ואני לא מאמינה בלטחון מים, אבל הגעתי למצב שהוא החזיק אותי בעוצמה עם הרגליים שלו והידיים שלו ולא הצלחתי לזוז לכמה דקות ארוכות. 

הסיבה שזה דפק אותי, היא כי אפילו קצת היום- כל פעם שמחזיקים לי את הידיים בצורה שאני לא יכולה לשחרר אני נזכרת בזה ומשתתקת. גם כששמים עליי רגל בכפיות או שמאיזשהי סיבה מצליחים לתפוס אותי בלי שאני אוכל לזוז. 

לפעמים אני מתקלחת ושומעת רעש, ואני מדמיינת שמעבר לוילון האידיוט הזה עומד. אני אפילו לא בטוחה איך הוא נראה, ואני פשוט מרגישה את הנוכחות שלו כשאני מפחדת.


הדבר הזה הרס לי יותר מידי קשרים. לווא דווקא רציניים מידי, אבל איכשהו נפלתי על טמבלים שלא יודעים להגיב, והגיבו או בצעקות עליי או בגלגול עיניים לזה. 

כמו שהרחבתי בפוסטים קודמים התקיפות האלה מלוות אותי כל רגע בחיים פשוט כי לא מפסיקים להטריד אותי. 

לפעמים כל התוקפים צצים לי בלילה, בחלומות, שאני באוטובוס לבדי עם כל התוקפים, והנהג הוא איזה מטרידן שהיה בוהה בי ומלקק שפתיים כל פעם שהייתי עולה על הקו. מימין ההוא שנצמד אליי לתחת והרגשתי את הזין שלו עומד, אחריו זה שהצמיד את הברכיים שלי לזין שלו כשישבתי מולו, אחריו זה שהסתובב סביבי כמה פעמים באמצע היום ליטף לי את התחת וברח, אחריו זה שכמעט נדרס כשרכב על אופניים והסתכל לי על התחת וצעק לעברי, אחריו זה שאונן מולי ושלח לי נשיקות באויר, אחריו עשרות נהגי מוניות שבגללם אני מפחדת לעלות על מוניות, אחריהם בערך כל זנזיבר שגרמו לי להבין מה זה באמת להיות מחוללת, אחריהם כמה וכמה חבורות של גברים במסיבות שחושבים שזה מצחיק לתפוס אותי, אחריהם הרשימה ממשיכה אבל האמת שפשוט אין לי כח. 


וכבר אמרו לי שזה בגלל הלבוש וזה יותר חזיה מחולצה, וזאת שקופה מידי או צמודה מידי או יפה מידי או חשופה מידי או מינית מידי או מרמזת. אולי תפסיקי לצבוע את השיער לורוד זה יותר מבליט אותך, תפסיקי להתאפר ככה, אודם אדום זה לזונות. ואולי תעשי אינסטגרם פרטי, ואולי תפסיקי להכנס לטינדר כי כל הסוטים שם. 

התשובה היא לא. אני אחיה איך אני רוצה לחיות, זאת לא אשמתי, אף פעם, שזה ככה. וגם אם אלבש שמיכה מכף רגל ועד ראש יהיו אלה שזה מה שיעשה להם את זה והם ידחפו את הידיים שלהם אליי. תפסיקו להאשים את הנאשם, יא בני זונות. 


חשוב לי שתבינו שהדבר הזה הוא גם רע והוא גם כח. 

אני לא אשקר, אני לא פעם ולא פעמיים ניצלתי את מי שאני למען דברים, אני יודעת מה אני שווה ואני יודעת להשכיב כל גבר שארצה. אני תמיד אקבל צ'ייסרים חינם ואתקדם קצת יותר בתור ואקבל יחס אישי במוסך. יוציאו לי עגלה בסופר ויעצרו לי במעבר חציה. אני זאת שתקבל חיוך מהכי ממורמר ומוכרים ימשיכו לדבר איתי למרות שיש תור מאחוריי.


אני יודעת להתמודד ואני מצליחה לא רע, לא מעט הצלחתי שיחזיקו לי את הידיים כמו שההוא החזיק והכל היה בסדר, ולא חלמתי עליו בלילה. וכמה פעמים עליתי על מונית והנהג לא הסתובב לדחוף לי ידיים. אפילו הלכתי ברחוב חשוך ולא רדפו אחריי במשך 4 רחובות עם האוטו. 

אז היום כל אלה הם רקמה, שאמנם ממשיכה להתפר, אבל היא בבוידעם, והיא לא מעניינת אותי. וגם לא עוצרת אותי. 

אני אמשיך לצאת עם גברים, ואהנה מסקס, ואחליט בעצמי מה ארצה, ואיך ארצה. ואני המלכה וכולם, כולם הנשלטים שלי. אם בא לי אני אשתף ואם לא בא לי אני פשוט אגיד "לא", וזאת תהיה התשובה שלי. וזהו. אין עוררין ללא. אני עומדת על שלי כי אני יודעת מה נכון לי ולגוף שלי, שאותו אני חוגגת בדרך שלי ובוחרת איך ולמה. 


רֵײזָא
06/04/2020 08:37
די כבר, חלאס, יאו!!! אני כואבת את כאבך ועומדת מאחורייך בהחלטה לשים את זה מאחורייך. לא ממש הבנתי אם בהווה עדיין את נתקלת במקרים שבהם את קופאת ?
יש לי אחיינים ומאוד חשוב לי הנושא הזה, ואני יכולה להגיד גם לך, לתרגל ולהתאמן על הקפיאה. להכניס את עצמך למצב כזה ולתרגל פעולות.
ברבי יקרה, אני מסכימה איתך שכשמקבלים הרבה חום השיתוף נעשה פתוח יותר.
התקווה שלי היא שבעולם של עוד מאה שנה (נלך על בטוח) הדברים האלו לא יהיו קיימים, כי תהיה מודעות.
Barbie Blondush
06/04/2020 11:33
האמת שמעטים הפעמים שאני לא מצליחה להגיב בזמן האחרון. אני אפילו מצליחה לצעוק ולקלל לפעמים שאני ממש שמחה שזה מצליח לצאת ממני.
אני לא מרגישה צורך להתאמן כי פשוט כבר אני מאומנת מה שנקרא, לא מרצון, אז אני לא חושבת שיש טעם לגרות את התחושות האלה בכח. אבל תכלס, מי שיכול- שיעשה.
הלוואי מאה שנה. אני הייתי אומרת אף פעם, כי הנה אנחנו ב2020, שנת השינוי וילדים קטנים ממני שולחים לי הודעות של אללה יסתור.
06/04/2020 08:47
אוהב את המניפסט הפמניסטי הזה!
ואני יודע שאת לא תאהבי את זה שאני קורא לו כך, אבל כתבת בצורה הכי בסיסית והכי ברורה שאיך שאת מתלבשת מתנהגת זו בחירה שלך , רק שלך!
ולאף זכר אין את הזכות לגעת בך , להעיר לך, בצורה פוגענית בשל כך.
וזה שיש לך תחת מרשים , לא מתיר לאף אחד את הזכות לגעת בו בלי רשותך!
Barbie Blondush
06/04/2020 11:34
חח אני באמת מסכימה שאני לא אוהבת שכיתרת את זה בפמיניזם, כי אני לא פמינסטית או שוביניסטית או כל הגדרה אחרת- אני פשוט אני, ואני רוצה לחיות את הדרך שלי, בלי שיפריעו לי
ונכככוון
אחת שיודעת
06/04/2020 17:09
אני מקווה שלא עשיתי לך חלחלה עם הבלוג שלייי וההטרדות שלי.

אני יודעת מה זה קפאון ,או פחד שמתלווה ביום יום בדברים קטנים
כמו מה שאמרת שאת נכנסת למקלחת ומדמיינת שהוא מעבר לוילון
קורה לי כול הזמן בכול סיטואציה כזאת או אחרת.. ואני חושבת שלכולן יש אותם פחדים אחרי שנפגעים...
למישהי אחרת הייתי כותבת שזה לא "לטחון מיים" וחשוב לספר ולחזור על הדברים עד שהם מעובדים אבל משום מה את נשמעת לי מישהי שלא אומרת סתם שהיא עברה את זה שאת חזקה,את באמת נשמעת חזקה! ובנוסף את תתלבשי איך שאת רוצה ותתאפרי איך שאת רוצה ואם באלך גם תלכי ערומה ...לאף אחד אסור לגעת בך או להעיר לך או להחמיא לך בלי שתרצי. גברים צריכים לשמור על הידיים שלהם הפה שלהם ובטח ובטח על הזיין שלהם!

נישמע בגדול שאת שולטת מאוד במי נמצא איתך ומה נכנס אליך..את בוחרת ...את חזקה ....

אני רק יכולה לומר לך שאת ראויה לזוגיות טובה ארוכה ומפנקת מתי שתרצי שהיא תבוא...וההטרדות שעברת (ועברת!) שלא ימנעו ממך את זה...!!!
Barbie Blondush
06/04/2020 19:45
תודה! זאת תגובה ממש חזקה ועשית לי טוב. אני שמחה שכתבת את זה.
האמת, שאני בעצמי לא יודעת אם כל כך בא לי זוגיות, אי פעם, כי כולם מצליחים להתיש אותי ואני חסרת סבלנות- אבל מי יודע איפה אהיה עוד כמה שנים.
בחזרה אלייך, אגב- מגיע לך המון. כולנו חזקות, פשוט לפעמים ממש קל להפיל אותנו.
וממש לא עשית לי חלחלות- זאת יותר התקופה, אבל למען כולן- כדאי להודיע על מה הפוסט מדבר, כי יש כאלו שלא מצליחות לשמוע על תקיפות אחרות.
אחת שיודעת
06/04/2020 23:39
שמחה שעשיתי לך טוב אפילו במעט...ובאמת אולי עוד כמה שנים תרצי זוגיות אין לדעת...בת כמה את?

אני יכולה לשמוע על תקיפות אחרות ,אני עוזרת לנערות שעוברות(עכשיו קצת פחות) אבל משתדלת ...
קשה לי עם בנות שעברו משהו מאוד קליל כמו צפירה ממכונית פעם אחת וקוראות לזה הטרדה מינית...אבל אני לא שופטת כול אחת וההרגשה שלה.

גם לך מגיע המון!! תמיד כיף לשמוע אותך בבלוג...אחת שנוטפת בטחון:)

אין עליך !!:*
Barbie Blondush
07/04/2020 02:25
25, אני עדיין שוקלת את עניין האם יש לי כח למישהו באינסטנסיביות, אם יגיע אחד שיעניין אותי מספיק כנראה שהתשובה תהיה כן :)

תראי, כמו שרשמתי אצלך- באמת כל אחת חווה דברים בצורה אחרת. יש כאלה שצפירה תרגיש להן כמו רעידת אדמה ויש כאלה שיראו את זה כסיבה לדפוק לאנשים על האוטו ולהוציא מעצמן ערסית (אני),
אנחנו חייבות לקבל שכל אחת והגבולות שלה- ואולי זה טוב שגם צפירה זאת הטרדה, או מבט ממש לא נעים- כי וואלה גם זה לא סבבה!

תודה מתוקה!! איזה כיף לי מחמאות. אין עלייך בחזרה 3>
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: